Upominki dla bliskich na gwiazdkę

24 listopada 2021

Święta Bożego Narodzenia są świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu z rodziną. Warto w tych dniach obdarować swoich bliskich prezentami, gdyż jest to już wieloletnia tradycja, która bardzo miło się kojarzy. Zarówno dla dorosłych i dzieci, doskonałym pomysłem na upominek mogą być książki. Z pewnością sprawią one wiele radości i uśmiechu na twarzy obdarowanym osobom.

Upominki na gwiazdkę dla dzieci

Dzieci z pewnością ucieszą się z książek o tematyce fantastycznej. Dobrze sprawdzą się w roli prezentów również książki o przygodach Mikołajka, Felusia i Gucia. Dobrym pomysłem będzie wrócenie również do starszych bajek. Maluchom można podarować książeczkę o przygodach czerwonego kapturka, kota w butach czy też opowieści od braci Grimm. Z kolei tacie, mężowi lub dziadkowi można podarować autobiografie znanych sportowców. W ramach prezentu można podarować również książkę o angielskim sporcie. W tej tematyce, inspirujący może być następujący tytuł: “Zapiski z Królestwa. 50 niesamowitych historii o angielskim futbolu”. Z całą pewnością ta pozycja pozytywnie zaskoczy mężczyzn, którzy interesują się polską piłką nożną oraz zagraniczną.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze prezentów świątecznych?

Wybierając prezent na gwiazdkę w postaci książki, warto uwzględnić preferencje czytelnicze osoby, która ma otrzymać taki upominek. Dla mamy i żony można kupić najnowszą książkę kucharską, dobry romans bądź kryminał. Mężczyznom w rodzinie z kolei można podarować książkę historyczną o wojnie światowej, poradnik o motoryzacji i nowinkach technologicznych. Można również podarować bestsellerowe powieści od znakomitych pisarzy. Wybierając taką powieść, można mieć pewność, że będzie ona strzałem w dziesiątkę i z pewnością trafi w gusta czytelnicze. Wśród najznakomitszych pisarzy tej dekady można wymienić następujące postacie:

– Stephen King,

– Katarzyna Puzyńska,

– James Patterson,

– Harlan Coben,

– Katarzyna Bonda,

– Jacek Galiński,

– Szczepan Twardoch.

Tagi
Kategoria prezent na gwiazdkę